Blogs

Pielāgota e-pasta adrese izejošiem dokumentiem, izmaiņas pie noklusētajām vērtībām
15. oktobris, 2010 - pirms 14 gadiem

Pēdējos mēnešus strādājam pie vairāku, ievērojamu jaunumu ieviešanas, kas Jūs sasniegs tuvākajā laikā. Tāpat nepārtraukti tiek veikti sistēmas funkcionalitātes un veiktspējas uzlabojumi.

FROM: adrese
Ņemot vērā vairākkārtīgi izteikto vēlmi mainīt pasta adresi, no kuras tiek izsūtīti Jūsu Orion dokumenti, kas pēc noklusējuma ir support@orion.lv, esam ieviesuši iespēju šo e-pasta adresi mainīt, turklāt, katram uzņēmumam atsevišķi: Uzstādījumi → Uzņēmuma dati, lauks „E-pasts”.
Noklusētā mērvienība
Ja finanšu dokumentos pārsvarā izmantojat vienu mērvienību, to tagad var uzstādīt kā noklusēto vērtību: Uzstādījumi → Noklusētās vērtības.

Kā vienmēr, Jūsu ierosinājumi ir laipni gaidīti Orion forumā, vai uz e-pasta adresi: support@orion.lv
Visas ziņas

Iesaki citiem

 

Blogs

Tehniskas problēmas ar e-pastu nosūtīšanu

Pirms 5 gadiem - Laika posmā no vakardienas 14:00 līdz šodienas 11:58 bija tehniskas problēmas ar e-pastu nosūtīšanu, kuras ir atrisinātas. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

Jauna atskaite - pārdoto produktu apjoms

Pirms 7 gadiem - Pēc vairāku lietotāju lūguma esam ieviesuši atskaiti par pārdoto produktu apjomu.

Eiro pārejas izmaiņas

Pirms 11 gadiem - Sakarā ar eiro valūtas ieviešanas uzsākšanu esam ieviesuši automātisku latu un citu valūtu atspoguļošanu eiro pēc oficiālā Latvijas Bankas valūtas kursa visiem ieņēmuma dokumentiem, kuru izrakstīšanas datums ir lielāks vai vienāds ar šī gada 1. oktobri.

Rīki un informācija pārejai uz jauno - 21% PVN likmi

Pirms 12 gadiem - Sakarā ar Saeimā pieņemtajiem grozījumiem no 01.07.2012. tiek mainīta PVN likme uz 21%. Orion.lv sistēmā jaunā likme no 01.07.2012. tiks automātiski uzstādīta par noklusēto likmi.