Blogs

Pielāgota e-pasta adrese izejošiem dokumentiem, izmaiņas pie noklusētajām vērtībām
15. oktobris, 2010 - pirms 9 gadiem

Pēdējos mēnešus strādājam pie vairāku, ievērojamu jaunumu ieviešanas, kas Jūs sasniegs tuvākajā laikā. Tāpat nepārtraukti tiek veikti sistēmas funkcionalitātes un veiktspējas uzlabojumi.

FROM: adrese
Ņemot vērā vairākkārtīgi izteikto vēlmi mainīt pasta adresi, no kuras tiek izsūtīti Jūsu Orion dokumenti, kas pēc noklusējuma ir support@orion.lv, esam ieviesuši iespēju šo e-pasta adresi mainīt, turklāt, katram uzņēmumam atsevišķi: Uzstādījumi → Uzņēmuma dati, lauks „E-pasts”.
Noklusētā mērvienība
Ja finanšu dokumentos pārsvarā izmantojat vienu mērvienību, to tagad var uzstādīt kā noklusēto vērtību: Uzstādījumi → Noklusētās vērtības.

Kā vienmēr, Jūsu ierosinājumi ir laipni gaidīti Orion forumā, vai uz e-pasta adresi: support@orion.lv
Visas ziņas

Iesaki citiem

 

Blogs

Jauna atskaite - pārdoto produktu apjoms

Pirms 2 gadiem - Pēc vairāku lietotāju lūguma esam ieviesuši atskaiti par pārdoto produktu apjomu.

Eiro pārejas izmaiņas

Pirms 6 gadiem - Sakarā ar eiro valūtas ieviešanas uzsākšanu esam ieviesuši automātisku latu un citu valūtu atspoguļošanu eiro pēc oficiālā Latvijas Bankas valūtas kursa visiem ieņēmuma dokumentiem, kuru izrakstīšanas datums ir lielāks vai vienāds ar šī gada 1. oktobri.

Rīki un informācija pārejai uz jauno - 21% PVN likmi

Pirms 7 gadiem - Sakarā ar Saeimā pieņemtajiem grozījumiem no 01.07.2012. tiek mainīta PVN likme uz 21%. Orion.lv sistēmā jaunā likme no 01.07.2012. tiks automātiski uzstādīta par noklusēto likmi.

Jaunumi - Demo versija, Orion API, partnerības programma

Pirms 7 gadiem - Tiem, kurus ir ieinteresējis Orion, piedāvājam bez reģistrācijas iepazīties ar mūsu produktu speciāli sagatavotā Demo versijā, savukārt, izstrādātājiem un integratoriem piedāvājam Orion API – ar kura palīdzību iespējams apmainīties ar datiem starp mūsu un trešo pušu sistēmām.