Blogs

Rīki un informācija pārejai uz jauno - 21% PVN likmi
29. jūnijs, 2012 - pirms 7 gadiem

Sakarā ar Saeimā pieņemtajiem grozījumiem no 01.07.2012. tiek mainīta PVN likme uz 21%. Orion.lv sistēmā jaunā likme no 01.07.2012. tiks automātiski uzstādīta par noklusēto likmi.

Rīki
Jūsu ērtībai esam ieviesuši divus rīkus: periodisko profilu lietotājiem - iespēja visiem profiliem nomainīt PVN likmi un produktu lietotājiem – iespēja visiem produktiem nomainīt PVN likmi.

Šie rīki pieejami Orion.lv darba virsmā pēc autorizācijas, sadaļā:
Sākums >Ziņojumi

PVN likmes
Lūdzam periodisko profilu lietotājiem pārskatīt PVN likmes, jo pakalpojumiem, kas sniegti līdz 30.06.2012. jāpiemēro pašreizējā PVN likme, t.i., 22% apmērā,bet pakalpojumiem sākot ar 01.07.2012. jāpiemēro PVN 21% apmērā.

Tāpat, lūdzu ņemiet vērā ka, saskaņā ar PVN likumu rēķini par pakalpojumiem jūnijā jāpiestāda ne vēlāk kā 15 dienu laikā pēc pakalpojuma sniegšanas, t.i. līdz 15.07.

Visas ziņas

Iesaki citiem

 

Blogs

Jauna atskaite - pārdoto produktu apjoms

Pirms 2 gadiem - Pēc vairāku lietotāju lūguma esam ieviesuši atskaiti par pārdoto produktu apjomu.

Eiro pārejas izmaiņas

Pirms 6 gadiem - Sakarā ar eiro valūtas ieviešanas uzsākšanu esam ieviesuši automātisku latu un citu valūtu atspoguļošanu eiro pēc oficiālā Latvijas Bankas valūtas kursa visiem ieņēmuma dokumentiem, kuru izrakstīšanas datums ir lielāks vai vienāds ar šī gada 1. oktobri.

Rīki un informācija pārejai uz jauno - 21% PVN likmi

Pirms 7 gadiem - Sakarā ar Saeimā pieņemtajiem grozījumiem no 01.07.2012. tiek mainīta PVN likme uz 21%. Orion.lv sistēmā jaunā likme no 01.07.2012. tiks automātiski uzstādīta par noklusēto likmi.

Jaunumi - Demo versija, Orion API, partnerības programma

Pirms 7 gadiem - Tiem, kurus ir ieinteresējis Orion, piedāvājam bez reģistrācijas iepazīties ar mūsu produktu speciāli sagatavotā Demo versijā, savukārt, izstrādātājiem un integratoriem piedāvājam Orion API – ar kura palīdzību iespējams apmainīties ar datiem starp mūsu un trešo pušu sistēmām.