Blogs

Eiro pārejas izmaiņas
30. septembris, 2013 - pirms 11 gadiem

Sakarā ar eiro valūtas ieviešanas uzsākšanu esam ieviesuši automātisku latu un citu valūtu atspoguļošanu eiro pēc oficiālā Latvijas Bankas valūtas kursa visiem ieņēmuma dokumentiem, kuru izrakstīšanas datums ir lielāks vai vienāds ar šī gada 1. oktobri.


Ja dokumenta valūta būs lati – rēķinā automātiski pievienosies eiro kolonna ar katras rindas, summas, PVN summas un kopsummas konvertāciju.

Ja ieņēmuma valūta būs kāda cita – paralēli visu iepriekš minēto lauku konvertācijai uz eiro, šie lauki, tāpat kā iepriekš, tiks parādīti arī latos.

Lūdzam šobrīd neveikt priekšlaicīgu noklusētās valūtas maiņu uz eiro. Šī gada beigās nodrošināsim rīkus, lai veiktu automātisku pāreju uz eiro kā uzņēmuma pamata valūtu.
Visas ziņas

Iesaki citiem

 

Blogs

Tehniskas problēmas ar e-pastu nosūtīšanu

Pirms 5 gadiem - Laika posmā no vakardienas 14:00 līdz šodienas 11:58 bija tehniskas problēmas ar e-pastu nosūtīšanu, kuras ir atrisinātas. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

Jauna atskaite - pārdoto produktu apjoms

Pirms 7 gadiem - Pēc vairāku lietotāju lūguma esam ieviesuši atskaiti par pārdoto produktu apjomu.

Eiro pārejas izmaiņas

Pirms 11 gadiem - Sakarā ar eiro valūtas ieviešanas uzsākšanu esam ieviesuši automātisku latu un citu valūtu atspoguļošanu eiro pēc oficiālā Latvijas Bankas valūtas kursa visiem ieņēmuma dokumentiem, kuru izrakstīšanas datums ir lielāks vai vienāds ar šī gada 1. oktobri.

Rīki un informācija pārejai uz jauno - 21% PVN likmi

Pirms 12 gadiem - Sakarā ar Saeimā pieņemtajiem grozījumiem no 01.07.2012. tiek mainīta PVN likme uz 21%. Orion.lv sistēmā jaunā likme no 01.07.2012. tiks automātiski uzstādīta par noklusēto likmi.