Klienti

Orion risinājums piemērots sākot no pašnodarbinātas personas līdz vidējam un lielam uzņēmumam, kur dokumentu izrakstīšanu neveic grāmatvedība. Lūk dažu mūsu klientu veiksmes stāsti.

Klienti par Orion

Orion produkts ir tieši tas, kas nepieciešams Latvijai, proti, tā mērķauditorija ir uzņēmumi, kas „izglābs” Latviju - pavisam maziņie, nelielie, pus-lielie uzņēmumi, kas mīl un uzpasē katru savu klientu, kuru galvenās rūpes nav rēķina izrakstīšana, bet gan kvalitatīva un oriģināla pakalpojuma sniegšana. Es sevi pieskaitu pie tām pozitīvajām un drosmīgajām blondīnēm (šī vārda vislabākajā nozīmē), kuras gandrīz neko nesaprot no IT, Excel tabulām un tamlīdzīgām lietām, tādēļ ar lielu piesardzību noklausījos prezentāciju par Orion lietošanu. Bet nu jau vairāk kā mēnesi lietojot šo produktu esmu nonākusi pie secinājuma – tas ļoti atvieglo manu ikdienu, samazina kļūdas rēķinos un padara mūsdienīgāku arī paša uzņēmuma tēlu.
Novēlu arī pēc gadiem, kad Orion produktu lietos daudzi jo daudzi Latvijas uzņēmumi, nepazaudēt to operativitāti problēmu risinājumu meklējumos, ar ko izceļaties pašreiz.”
Ilze Gulbe
Pulksteņa Ezers, valdes locekle
“Man kā dizainerim rēķinu izrakstīšana vienmēr bijis nogurdinošs un lieku uzmanību prasošs darbs. Līdz šim rēķinus sagatavoju Apple biroja lietojumprogrammā Numbers, kur pēc katra iepriekšējā rēķina nokopēšanas rūpīgi bija jāseko līdzi vai esmu nomainījis klienta rekvizītus, datumu, rēķina numuru; vai ievietojot jaunas rēķina rindas summas lauciņš ietver tikko ieviestās summas.
Orion sistēmā man atliek tikai vienreiz ievadīt klienta reģistrācijas datus un ievietot nepieciešamās rēķina rindas. Minūtes laikā ir sagatavots rēķins un nosūtīts klientam. Ātri. Kvalitatīvi. Bez galvas sāpēm.”
Ivs Zenne
Graffiti Point, valdes loceklis

Orion lieto