Blogs

Jauna atskaite - pārdoto produktu apjoms
24. jūlijs, 2017 - pirms 2 gadiem

Pēc vairāku lietotāju lūguma esam ieviesuši atskaiti par pārdoto produktu apjomu.

Ja Jūsu uzņēmums izmanto Produktu sadaļu, kurā iespējams definēt produktus vai pakalpojumus, Jūs varat apskatīt ikmēneša pārdotos apjomus. Ja viens un tas pats produkts pārdots par dažādām cenām, varat apskatīt gan grupētu atskaiti pēc produkta gan izvērstu - pēc pārdošanas cenas.
Visas ziņas

Iesaki citiem

 

Blogs

Jauna atskaite - pārdoto produktu apjoms

Pirms 2 gadiem - Pēc vairāku lietotāju lūguma esam ieviesuši atskaiti par pārdoto produktu apjomu.

Eiro pārejas izmaiņas

Pirms 6 gadiem - Sakarā ar eiro valūtas ieviešanas uzsākšanu esam ieviesuši automātisku latu un citu valūtu atspoguļošanu eiro pēc oficiālā Latvijas Bankas valūtas kursa visiem ieņēmuma dokumentiem, kuru izrakstīšanas datums ir lielāks vai vienāds ar šī gada 1. oktobri.

Rīki un informācija pārejai uz jauno - 21% PVN likmi

Pirms 7 gadiem - Sakarā ar Saeimā pieņemtajiem grozījumiem no 01.07.2012. tiek mainīta PVN likme uz 21%. Orion.lv sistēmā jaunā likme no 01.07.2012. tiks automātiski uzstādīta par noklusēto likmi.

Jaunumi - Demo versija, Orion API, partnerības programma

Pirms 7 gadiem - Tiem, kurus ir ieinteresējis Orion, piedāvājam bez reģistrācijas iepazīties ar mūsu produktu speciāli sagatavotā Demo versijā, savukārt, izstrādātājiem un integratoriem piedāvājam Orion API – ar kura palīdzību iespējams apmainīties ar datiem starp mūsu un trešo pušu sistēmām.