Blogs

Papildināts banku saraksts Orion abonementa apmaksai tiešsaistē
29. jūnijs, 2011 - pirms 12 gadiem

Jūsu ērtībai esam papildinājuši Orion apmaksas iespēju tiešsaistē ar šādām interneta bankām: SEB Banku, Norvik Banku, Latvijas Krājbanku, DnB NORD Banku, Nordea Banku.

Papildus augstāk minētajām bankām, iespējams apmaksāt Orion abonementu arī ar Swedbank Internetbanku, Visa, Visa Electron, MasterCard un Maestro maksājuma kartēm un Mobilly norēķinu sistēmu.

Ja Jums nav piemērots neviens no uzskaitītajiem maksājuma veidiem – pieejama apmaksa arī ar rēķinu, bet šajā gadījumā abonements tiks pagarināts tikai pēc apmaksas saņemšanas – līdz 2 bankas darba dienām.

Piezīme
Ja Jums kādā no bankām ir vairāki konti (privātais, uzņēmuma vai vairākiem uzņēmumiem), lūdzu pievērsiet uzmanību no kura konta tiks veikts naudas pārskaitījums veicot apmaksu tiešsaistē ar Interneta banku.
Visas ziņas

Iesaki citiem

 

Blogs

Tehniskas problēmas ar e-pastu nosūtīšanu

Pirms 4 gadiem - Laika posmā no vakardienas 14:00 līdz šodienas 11:58 bija tehniskas problēmas ar e-pastu nosūtīšanu, kuras ir atrisinātas. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

Jauna atskaite - pārdoto produktu apjoms

Pirms 6 gadiem - Pēc vairāku lietotāju lūguma esam ieviesuši atskaiti par pārdoto produktu apjomu.

Eiro pārejas izmaiņas

Pirms 10 gadiem - Sakarā ar eiro valūtas ieviešanas uzsākšanu esam ieviesuši automātisku latu un citu valūtu atspoguļošanu eiro pēc oficiālā Latvijas Bankas valūtas kursa visiem ieņēmuma dokumentiem, kuru izrakstīšanas datums ir lielāks vai vienāds ar šī gada 1. oktobri.

Rīki un informācija pārejai uz jauno - 21% PVN likmi

Pirms 11 gadiem - Sakarā ar Saeimā pieņemtajiem grozījumiem no 01.07.2012. tiek mainīta PVN likme uz 21%. Orion.lv sistēmā jaunā likme no 01.07.2012. tiks automātiski uzstādīta par noklusēto likmi.