Blogs

Orion ienākošo un izejošo maksājumu modulis, kalendāra filtri
27. janvāris, 2011 - pirms 13 gadiem

Jaunā gadā ar jaunu sparu sākam ieviest jaunas un noderīgas iespējas. Iespēju apskatīt visus ienākošos un izejošos maksājumus vienkopus, kā arī papildinājuši kalendāru ar laika periodiem.

Maksājumi
Maksājumu modulis pieejams divās vietās – Ienākošie maksājumi pie Ieņēmumiem un Izejošie maksājumi pie izdevumiem. Šajā sarakstā hronoloģiski attēloti visi ieņēmumu un izdevumu maksājumi. Drīzumā papildināsim šo moduli ar vairākām noderīgām iespējām.

Kalendāra filtri
Bieži vien vēlamies atlasīt ierakstus noteiktā laika periodā. Iepriekš tas bija iespējams uzstādot konkrētu datumu no un līdz laukos. Lai atvieglotu šādus pārskatus, esam pie kalendāra ieviesuši laika periodus: šodien, vakar, šonedēļ, šomēnes, iepriekšējā nedēļa un iepriekšējais mēnesis.
Vai Jūsu uzņēmumam nepieciešama funkcionalitāte kas patlaban nav pieejama? Lūdzu aprakstiet vajadzību Orion forumā sadaļā vai uz e-pasta adresi: support@orion.lv un varbūt tieši Jūsu ieteikums tiks realizēts.
Visas ziņas

Iesaki citiem

 

Blogs

Tehniskas problēmas ar e-pastu nosūtīšanu

Pirms 4 gadiem - Laika posmā no vakardienas 14:00 līdz šodienas 11:58 bija tehniskas problēmas ar e-pastu nosūtīšanu, kuras ir atrisinātas. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

Jauna atskaite - pārdoto produktu apjoms

Pirms 6 gadiem - Pēc vairāku lietotāju lūguma esam ieviesuši atskaiti par pārdoto produktu apjomu.

Eiro pārejas izmaiņas

Pirms 10 gadiem - Sakarā ar eiro valūtas ieviešanas uzsākšanu esam ieviesuši automātisku latu un citu valūtu atspoguļošanu eiro pēc oficiālā Latvijas Bankas valūtas kursa visiem ieņēmuma dokumentiem, kuru izrakstīšanas datums ir lielāks vai vienāds ar šī gada 1. oktobri.

Rīki un informācija pārejai uz jauno - 21% PVN likmi

Pirms 11 gadiem - Sakarā ar Saeimā pieņemtajiem grozījumiem no 01.07.2012. tiek mainīta PVN likme uz 21%. Orion.lv sistēmā jaunā likme no 01.07.2012. tiks automātiski uzstādīta par noklusēto likmi.